Nő Ír

Helló Világ!

Minden kezdet nehéz. Megtalálni a frappáns kezdô mondatot. Megtalálni a megfelelô ritmust, aztán már megy minden magától. Itt kis négytagú családunk új életének, hagyományainak, kialakítását fogom nyomon követni. Új, mert most már négyen vagyunk. Új mert költözünk. Lassan véget vetünk az évek óta tartó átmeneti állapotnak. Papa, mama, gyerekek (lány 0, fiú 2 év) csupa… Tovább »
Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!